fbpx
tel. 503617775 |  kontakt@wobiektywieaim.pl

Rodzinna sesja plenerowa Świdnica – Magda, Odys i Nikodem

Rodzina jest wartością, o którą każdy dba, jak umie najlepiej. Spędzamy razem czas – czasem dobry, czasem zły. Te wszystkie momenty, składają się na jedną, spójną całość – rodzinę. To najmniejsza jednostka społeczna, a jednocześnie – najważniejsza. To na rodzinie możemy polegać w najtrudniejszych momentach. To z rodziną dzielimy się naszymi radościami.

Sesja rodzinna, jest wspaniałym zwieńczeniem tych wszystkich dobrych momentów, które wspólnie dzielimy. Radość, śmiech, momenty. To wszystko jesteśmy w stanie zatrzymać właśnie na fotografiach.
“Nic dwa razy się nie zdarza” – to piękne słowa Wisławy Szymborskiej, które jednocześnie stanowią doskonałą kwintesencję tego, co może zdziałać fotografia. Uchwycenie tych jedynych w swoim rodzaju momentów, które przecież trwają chwilę, to coś czego nie będziemy w stanie dokonać w inny sposób, jak właśnie za pomocą fotografii.

Staraliśmy się opowiedzieć tutaj pewną historię. Jest w niej dużo radości, to widać. Magda, Odys oraz Nikodem, w przepięknych okolicznościach przyrody, po prostu cieszą się wspólnie spędzonym czasem. Jest tu radość, jest grymas, bo przecież dziecko chce się bawić, a nie zawsze może 🙂 Jest dużo ciepła i czułości, skrytych pod najmniejszymi gestami. Każda sesje jest opowieścią. Tutaj, w otoczeniu przepięknych krajobrazów Świdnicy, mamy kwintesencję tego, co nazywamy miłością. To była wspaniała wyprawa, piękny czas – przepełniony radością i miłością.

Spodobały Ci się nasze zdjęcia?
Napisz do nas w formularzu i sprawdź czy mamy wolny termin