fbpx
tel. 503617775 |  kontakt@wobiektywieaim.pl

Wakacyjna sesja Agnieszki i Mikołaja

Wakacje to taki okres, kiedy mamy więcej czasu dla siebie i najbliższych. To czas, który jest radosny, który sprawia, że odpoczywamy. Słońce, piękne okoliczności przyrody i nasi najbliżsi – to czynniki, które definiują nasze wakacyjne wspomnienia. Wszyscy jednak wiemy, że wspomnienia są bardzo ulotne i trwają chwilę.

Sesje rodzinne, wykonywane w czasie wakacji, to świetna okazja do tego, aby zatrzymać te wspomnienia na zawsze. To momenty, które definiują ten wspaniały czas. Zawsze możemy do nich wrócić, zawsze możemy sobie przypomnieć, jak wspaniały był to czas.

Jeden uśmiech, gest, podniesienie ręki. Śmieszna mina. Grymas dziecka. To są te momenty, które definiują wspomnienia. Uśmiech, dziecka, które właśnie wskoczyło w największą kałużę na świecie. Sesja wakacyjna Agnieszki i Mikołaja, wykonana w okolicach Wałbrzycha, była fantastyczną przygodą. Radość, śmiech, dużo zabawnych sytuacji. Zabawa dzieci, to, jak uczestniczyli w niej rodzice…To wszystko była piękna historia, którą uwieczniliśmy na zdjęciach. Widać, że ta rodzina ma ze sobą naprawdę silną więź. Każde zdjęcie, jest kadrem tej historii. Razem tworzą opowieść o szczęśliwej rodzinie, która darzy się szacunkiem, miłością oraz ma w sobie wsparcie.

Spodobały Ci się nasze zdjęcia?
Napisz do nas w formularzu i sprawdź czy mamy wolny termin